ایجاد قابلیت Ultra Hand در بازی Zelda Ocarina of Time

ایجاد قابلیت Ultra Hand در بازی Zelda Ocarina of Time

ایجاد قابلیت Ultrahand در بازی Zelda Ocarina of Time

Zelda: Ocarina of Time

 

زمانی که در بازی Zelda: Tears Of The Kingdom قصد داشتیم به گشت و گذار در سرزمین Hyrule بپردازیم قابلیت Ultra Hand واقعا کارایی زیادی داشت و میتونستیم با استفاده از این قدرت وسیله های مختلفی برای جابه جایی و یا فعالیت های مختلف بسازیم . قطعا برای شما هم پیش اومده که تصور کنید در صورت وجود این قابلیت در نسخه های قبلی Zelda مثل Zelda Ocarina of Time ماجراجویی های Link چه تغییری میکرد؟

در صورت وجود این قابلیت در نسخه های قبلی Zelda مثل Zelda Ocarina of Time ماجراجویی های Link چه تغییری میکرد؟


Zelda: Ocarina of Time

 

خب به لطف فردی با اسم مستعار notCHase و مادی (MOD) که برای نسخه ی PC بازی Zelda Ocarina of Time ساخته شما این امکان رو دارید که در این بازی هم از قابلیت Ultra Hand استفاده کنید . البته قابلیتی که به وسیله ی این ماد (MOD) ساخته شده قابل مقایسه با نمونه ی موجود در بازی Zelda: TOTK نیست و توانایی های محدود تر و ساده تری داره اما به هرحال نتیجه ی جذاب و هیجان انگیزی رقم زده .

 

در ویدیوی بالا که در کانال یوتیوب سازنده ی این ماد(MOD) منتشر شده ، کاراکتر Link رو می بینید که برای خودش یک گاری درست میکنه و باهاش به اطراف Hyrule سفر میکنه، که دیدن این تصویر برای طرفداران Zelda Ocarina of Time میتونه خاطره انگیز و جالب باشه .