GTA VI برای نینتندو سوییچ بعدی عرضه نخواهد شد

GTA VI برای نینتندو سوییچ بعدی عرضه نخواهد شد

در این مقاله درباره انتشار بازی جدید راکستار روی نینتندو سوییچ 2 صحبت می کنیم.

مقدمه

بالاخره بعد از سال ها انتظار، از تریلر GTA VI رونمایی شد و این معرفی توجه گروه زیادی از گیمرها و طرفداران این مجموعه رو به خودش جلب کرد تا حدی که تونست یکسری رکورد هم به نام خودش ثبت کنه . همزمان با این اتفاق یکسری حدس گمان و حواشی هم درباره ی محتوا و جزئیات این بازی به وجود اومده که بخشی از اون ها مربوط به پلتفرم PC و همینطور نینتندو هست که قطعا برای طرفداران اون ها خوشایند نیست.

 

پلتفرم‌های مقصد GTA VI

به نظر میاد ناتوانی پلتفرم نینتندو در اجرای برخی عناوین ممکنه توی نسل بعدی این پلتفرم که احتمالا switch 2 نام داره هم وجود داشته باشه . برخی از متخصصان صنعت گیم معتقدند که با وجود ارتقا و افزایش قدرت پردازشی و سخت افزار این کنسول در نسل بعد همچنان نمیتونیم توقع اجرای بازی ای مثل GTA VI رو روی Switch 2 داشته باشیم.

 

طبق بررسی هایی که از تریلر این عنوان به عمل اومده احتمال میره که به قدرت سخت افزاری بالایی برای اجرای مناسب این بازی نیاز داشته باشیم. عدم پشتیبانی کنسول سوییچ از نسخه ی قبلی این بازی یعنی gta v هم به این شایعات دامن زده که اگه حقیقت داشته باشن میتونن باعث نارضایتی طرفداران نینتندو بشن . لازم به ذکره که عدم نمایش پلتفرم PC به عنوان پلتفرم هدف این عنوان باعث سردرگمی و همینطور انتظار طولانی تر کاربران اون شده.

یکی از فعالان صنعت گیم به نام Oliver Mackenzie ( اولیور مکنزی ) در این باره اظهار نظر کرده و گفته که :

نسخه ی جدید بازی GTA از جزئیات گرافیکی بسیار بالایی بهره میبره و با وجود بهبود و ارتقای سخت افزاری که از کنسول بعدی نینتندو انتظار میره همچنان نمیتونیم امیدوار باشیم که توانایی اجرای بازی ای با این حد گرافیک رو داشته باشه.

البته دلیل اصلی این موضوع رو ناتوانی قدرت سخت افزاری این کنسول برای پردازش تکنولوژی پیچیده ی Ray tracing عنوان کرد و از اون به عنوان یه حقیقت تلخ یاد کرد.

 

سخن پایانی

 

درنهایت برای اطمینان از این موضوع چاره ی نداریم جز اینکه تا معرفی کنسول بعدی Nintendo که احتمالا در سال 2024 از اون رونمایی میشه صبر کنیم و ببینیم که سخت افزار این کنسول تا چه حد برای پاسخگویی به نیاز های کاربرانش توانایی داره و میتونه سبب رضایت اونها بشه یا نه