معرفی Assassin’s Creed Shadows

معرفی Assassin’s Creed Shadows

معرفی Assassin’s Creed Shadows

 

استودیوی Ubisoft روز گذشته به طور رسمی از نسخه‌ی جدید سری Assassin’s Creed به اسم Shadows رونمایی کرد . این بازی سبک RPG داره و وقایع داستان در سال 1579 و در کشور ژاپن جریان داره . ما در این مقاله به شخصیت ها ، تاریخ عرضه و تریلر این بازی می پردازیم.

 

در تریلر 4 دقیقه ای این عنوان شما با دو شخصیت Shinobi Naoe با المان های مخفی کاری و همینطور کاراکتر Yasuke آشنا می شید که قابلیت های اون بیشتر متمرکز بر مبارزات اکشن هست . لازم به ذکره این شخصیت که یک سامورایی سیاه پوست هست با الهام گرفتن از یک شخصیت حقیقی در تاریخ ژاپن طراحی شده. Assassin’s Creed Shadows عنوانی تک نفره است اما پلیرها میتونن در هر زمانی بین دو این کاراکتر یکی رو انتخاب کنن و کنترل اون رو به دست بگیرن.

 

 

تاریخ عرضه و اطلاعات تکمیلی Assassin’s Creed Shadows

شما در Assassin’s Creed Shadows این امکان رو دارید تا با هر یک از این شخصیت ها به گشت و گذار در جهان پهناور بازی بپردازید . این عنوان در تاریخ 15 نوامبر 2024 (25 آبان) برای پلتفرم های PS5 ، Xbox Series S/X ، PC و Amazon Luna عرضه خواهد شد.

 

Assassin's Creed Shadows

 

به نظر میرسه که در این بازی شاهد پیشرفت جنبه های جهان باز و سبک RPG هستیم و همزمان با تغییر فصل ها با المان‌های جدیدی در گیم پلی روبرو میشیم . برای مثال ممکنه در زمستان برخی مسیرهای دریایی دچار یخ زدگی بشن. Jonathan Dumont کارگردان Assassin’s Creed Shadows طی مصاحبه ای اعلام کرده که وسعت جهان این بازی به اندازه ی جهان نسخه ی Origins خواهد بود و از پیشرفت ها و نوآوری های نسخه های Odyssey و Valhalla هم بهره گرفته خواهد شد .